OSŁONA AMORTYZATORA

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • EdKris
    Drive
    • 2010
    • 40

    OSŁONA AMORTYZATORA

    tlumienie polega m.in. na tym, ze zalepiasz otwory technologiczne w drzwiach, aby stworzyc glosnikowi jaka, taka komore zamknieta.
    Co do kabli, to jak ma to plumkac pod samym radiem, nawet bym sie w to nie bawil, bo roznicy nie uslyszysz (nic a nic).
    Co do zwrotnic, to jest to takie ustrojstwo, zeby wyciac pewne pasmo z toru glosnika (zeby go nie spalic na przyklad). W skodzie masz tweetery ze zwrotnica 1 rzedu (kondensator wlutowany zaraz przy glosniku) oraz woofery grajace pelnym pasmem.
    Pozdr.
    Bartek
    O1 SLX AHF
  • locaj85
    Rider
    • 2009
    • 482

    #2
    OSŁONA AMORTYZATORA

    Witam,

    dzisiaj przy zmianie opon na letnie powsadzałem głowę tu i tam i niestety dojrzałem uszkodzenie...

    mianowicie guma/pianka przy prawym tylnym amortyzatorze jest jakaś spróchniała, postrzępiona, generalnie wygląda jak kupa.... nawwet brązowa się lekko zrobiła ... :evil:

    Czy moglibyście Koledzy pomóc i podpowiedzieć czy ten element ma jakąś nazwę własną, ewentualnie numer części, ewentualne koszta, czy wymienia się to parami czy pojedynczo ( uszkodzone jet tylko z prawej strony).


    Miał już ktoś podobny problem? auto ma przebieg 116 000 , przy zawieszce jeszcze nie było nic robione...

    Komentarz

    • ahmed799
      RS
      • 2009
      • 6871
      • Ford

      #3
      locaj85, jezeli chodzi Tobie o osłone amortyzatora i odbojnik to jasne ze sie wymiania najlepiej zawsze z amortyzatorami. Kupujesz to w zestawie na jedna oś. Ostatnio zaplacilem za komplet na przod firmy Sachs 70 zl. :wink:

      филип
      Mój czarny bandzior http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...r-focus-2-0-pb

      Komentarz

      • locaj85
        Rider
        • 2009
        • 482

        #4
        no ale amorki mam ok na razie , same gumy na razie stykną

        Komentarz

        • krisoctav
          Rider
          • 2008
          • 417

          #5
          można kupić osobno bez problemu

          Komentarz

          Pracuję...